Hakkimizda1292012609DENOVA MÜHENDİSLİK İç ve Dış Ticaret A.Ş ısıtma, soğutma, klima, VRF sistemleri, yangın, havalandırma, doğalgaz ve sıhhi tesisat olmak üzere komple bina mekanik tesisatı  imalat ve taahhüt konularında hizmet veren bir mühendislik şirketidir.

Kurucu ekip uzun yıllar ısıtma & soğutma sektörünün lider kuruluşlarında çalışırken biriktirdiği, yurt içi ve yurt dışı tecrübelerini  DENOVA MÜHENDİSLİK’e aktararak  yurt içi ve yurt dışı projelerde iş ortaklarına tam bir mühendislik hizmeti vermektedir.

Amacı kalite, mühendislik, profesyonellik ve her türlü etik değerden ödün vermeden, doğru ürün ve malzeme kullanarak iş ortaklarının projelerini en doğru fiyatta ve zamanında teslim ederek sektörde kalıcı olmaktır.

Mevcut taahhüt kadrosu ile 1.000 (bin) dairelik büyülükte projelere kadar uygulama yapabilme iş gücüne sahip olmanın yanı sıra, ürün tedariğinde de iş ortaklarına en iyi markaları rekabetçi fiyatlarla sunabilmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde iş ortaklarımızın dilediği marka ve ürünlerde, sarf malzemeleri dahil, tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.

Denova Mühendislik her türlü konut, AVM, Hastane, Okul, Fabrika, Restoran projeleri için  doğru bir çözüm ortağı olarak iş ortaklarına güven vermektedir.

İngilizce